U bent hier : Algemeen > Bestuur

Bestuur

Voorzitster, secretariaat, technische leiding en jeugdsportcoordinator

May Van Aert
tel: 03 314.91.11
e-mail: may@spagaatje.be

Ledenbeheer en website

Marita Loomans
tel: 03 314.49.20
e-mail: marita@spagaatje.be

Bestuurslid, organisatie en materiaalverantwoordelijke

Ann Rombouts
tel: 03 314.04.39
e-mail: ann@spagaatje.be 

Bestuurslid

Grietje Schroé
e-mail: grietje@spagaatje.be

Bestuurslid

Kristof Schroé
e-mail: kristof@spagaatje.be

Bestuurslid

Mieke Van den Broek
e-mail: mieke@spagaatje.be

 

Vrijwiligersverantwoordelijken

Annick Jacobs, Sarah De Houwer
e-mail: vrijwilligersverantwoordelijke@spagaatje.be

 

Ombuds en API (aanspreekpunt integriteit)

Dirk Schroé
tel: 03/314.38.81
e-mail: dirks@spagaatje.be

boven

Hoofdsponsors & partners